You are not logged in any account! Login?

נטליה קובילקינה


נטליה קובילקינה היא מטפלת משפחתית, פסיכולוגית וסופרת, אשר זכתה לתהילה בינלאומית בזכות יכולתה לשנות חיים! לאורך הקריירה שלה, היא עזרה לאנשים ברחבי יותר מ-50 מדינות.


היא טיילה ברחבי העולם, העבירה סמינרים ושינתה מערכות אמונה בפינות שונות של העולם.


המסירות של נטליה לשנות חיים, לשפר מערכות יחסים קיימות ולסייע בהקמת מערכות יחסים חדשות, גרמה לאלפי אנשים להיות מאושרים יותר. בדרך היעילה שלה, נטליה תמיד שואפת להתמודד עם טראומות ישנות, לשחרר חסימות ולהשיג שינוי חיובי בחיי הלקוחות שלה.


יעילות היא בין עקרונות הליבה של נטליה! כך גם שיקול דעת, טוב לב, חופש ואהבה. עיקרון העומד בבסיס הפילוסופיה של נטליה הוא לתת אהבה ולחיות דרך אנרגיית האהבה, במיוחד, באותם זמנים שבהם זה הדבר האחרון שהיינו רוצים לעשות.


למעשה, התרגול והפילוסופיה של נטליה הפכו לכל כך פופולריים ומוצלחים עד שנטליה יצרה אקדמיות כדי להדריך מאמנים אחרים. כך התחילה נטליה את האקדמיה שלה לקונסטלציה ואת האקדמיה שלה למאמנים.


הודות למסירותה לחלוק את סודות המקצוע שלה עם אחרים, פסיכולוגיה וייעוץ הפכו לנגישים יותר מאי פעם, כאשר הם מגיעים לשורש העניין ומשנים לחלוטין חיים של אנשים. יש סיבה שרבים משווים את נטליה למלאך האישי שלהם, מגדלור של אור, מקווים שיוכלו לעקוב אחרי האור בכל עת.


לנטליה יש תואר שני בפסיכותרפיה משפחתית וסקסולוגיה ממכון המחקר הרוסי לטיפול במערכות משפחתיות ופסיכולוגיה רפואית. היא מחזיקה בתעודות “תרפיה משפחתית” ו”פסיכולוגיה קלינית”.


נטליה יצרה שפע של תוכניות וסמינרים, הן בשידור חי והן באתר האינטרנט. היא העבירה יותר מ-3000 אימונים לגברים, נשים וזוגות. הקריירה שלה הובילה אותה לטייל ברחבי העולם ולעבוד עם אנשים ממדינות שונות, כולל בריטניה, איטליה, ברזיל, בולגריה, תאילנד וכן הלאה.


נוסף על כך, נטליה גם העבירה יותר מ-10,000 שעות של מפגשי אימון אישיים – חוויה שציידה אותה במומחיות לכתוב ספרים רבי מכר רבים. כמה מספריה המצליחים ביותר הם “מדריך לשמחה של אישה”, “69 טיפים לסקס” ו”33 ימים לחלום”.


נטליה היא מטפלת משפחתית מוסמכת ופסיכולוגית קלינית. לנטליה יש גם תואר M.A בפסיכולוגיה עסקית מהמכון לניהול עסקים ומשפטים ברוסיה.היא בעלת ניסיון מקצועי של שש שנים כמאמנת עסקית. כמו כן, יש לה ניסיון ניהולי כמנהלת משאבי אנוש של בית הוצאה לאור, מפורסם בעולם, בהנפקת מגזינים כגון:

Cosmopolitan Men’s Health, Top Gear, Time Out וכו’.


נטליה עוסקת באימון כבר למעלה מעשר שנים, תחילה החלה באימון עסקי, ובהמשך התמקדה בהתפתחות אישית. כיום, היא ממשיכה לעזור לאחרים ליצור מערכות יחסים, למצוא אהבה ולמגנט שפע.


נטליה השתתפה בסמינרים רבים וסיימה למעלה מ-40 הכשרות לפיתוח אישי, כולל “אימוני מיינדפולנס של Insight-4″, הקונסטלציה משפחתית של S”vagito” בבית הספר הצרפתי של אידריס לאור, וקורס “סקס טנטרי”, שנערך על ידי בין המובילות בעולם, מומחית הטנטרה – מרגו אנאנד.


היא השלימה שלוש שנים של הכשרה בטיפול קבוצתי – בעזרת קורס המבוסס על בית הספר הצרפתי לפסיכותרפיה אינטגרטיבית משפחתית והיפנוזה אריקסונית. נטליה היא מאסטר NLP ומומחית להיפנוזה אריקסונית.


במהלך הקריירה שלה, נטליה שינתה חיים רבים. היא עזרה לגברים ולנשים לפתח אמון בעצמם, לרדוף אחרי חלומותיהם וליצור את מערכת היחסים הרצויה – או את עסקי החלומות. היא גם עבדה עם זוגות, וסייעה להם להשתחרר ממתחים ולטפח מערכת יחסים בריאה, פונקציונלית והרמונית.


נטליה, שנולדה ברוסטוב, רוסיה, למשפחה של רופאים, גדלה לתוך חקר בריאות האדם ותמיד מצאה את עצמה נדהמת מהמוח האנושי. גם היום, היא ממשיכה לחקור את המשמעות של בריאות הנפש ושואפת לעזור ללקוחותיה להיות בריאים יותר מבחינה פסיכולוגית.


כיום היא חיה ועובדת בלונדון, בריטניה. היא נשואה באושר לטאקיס ויש לה בן יפה וצעיר.


כשהיא מתבקשת לדבר על הקריירה שלה, נטליה מחייכת, עיניה נוצצות מאושר. 

ואז, היא ממשיכה ואומרת, “בשבילי, הדבר החשוב ביותר הוא אושרם של אנשים. לראות את החיים שלהם משתנים, לראות אותם גדלים, לראות אותם משגשגים… אלה הדברים שעושים אותי מאושרת. תודה שסמכתם עליי להנחות אתכם אל עבר השינוי שלכם! תודה שבחרתם בי! לעולם לא אפסיק להעריץ את הכוח והאומץ שלכם לחפש שינוי, להשתפר, להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמכם!”